Duel Masarykova univerzita vs. VUT v Brně (pátek 29. 9.)

Masarykova univerzita

Petra Svobodová, Ondřej Svoboda, Ondřej Šanca, Michaela Šebelová, Barbora Antošová, Ondra Hlavačka, Tomáš Vohrabal, Vojtěch Zeman, Adriana Talábová (kormidelník) 

1

Vysoké učení technické v Brně

Štěpán-Adam Havlíček, Jakub Starnovský, Roman Pafkovič, Jan Hrstka, Tamara Konopová, Martin Svízela, Tomáš Kaman, Jakub Hrubý, Petra Klusáčková (kormidelník)

2


Závody univerzitních osmiveslic (sobota 30. 9.)

Masarykova univerzita - smíšená

Petra Svobodová, Ondřej Svoboda, Ondřej Šanca, Michaela Šebelová, Barbora Antošová, Michaela Majtánová, Iva Julia Bělohoubková, Jakub Mach, Alžbeta Fekiačová (kormidelník)

Vysoké učení technické v Brně - muži

Štěpán-Adam Havlíček, Jakub Starnovský, Roman Pafkovič, Jan Hrstka, Petr Lukoianov, Jan Prukl, Tomáš Kaman, Jakub Hrubý, Petra Klusáčková (kormidelník)

Vysoké učení technické v Brně - ženy

Veronika Brázdová, Michaela Jurčová, Zuzana Šebelová, Ivana Tošerová, Tamara Konopová, Michaela Homzová, Petra Velová, Petra Pafkovičová, Petra Klusáčková (kormidelník)

Univerzita Pardubice -  smíšená

Reměšová Jana,  Stoklasová Lucie, Horníková Eliška, Kostelníková Anna, Bulinová Adéla, Šťastný Jakub, Halík Tomáš, Pálková Kateřina, Kočanová Veronika (kormidelník) 

Univerzita Pardubice - muži

Jelínek Petr, Hrubeš Michal, Bílek Petr, Macas Tomáš, Kroupa Jan, Mašín Jindřich, Halík Tomáš, Král David, Kočanová Veronika (kormidelník)

Slovenská technická univerzita Bratislava - muži

Ján Michlík, Richard Gonda, Ondrej Kovacovič, Branislav Šuch, Štefan Pučik, Sebastian Dohnany, David Popelka, Jakub Popelka, Alžbeta Fekiačová (kormidelník)


Losování proběhne dne 29. 9. v 18 hodin.


ČASOVÝ POŘAD pátek 29. 9. :

  • 15:00 - otevření divácké zóny (občerstvení, veslařské trenažéry, cvičná loď)
  • 15:30 - exhibice historické gigové osmiveslice
  • 16:00 - závod Masarykovy univerzity vs. VUT v Brně
  • 16:30 - vyhlášení výsledků v divácké zóně
  • 17:00 - infocentrum na Veslařské 179 - historie a budoucnost veslování na Svratce
  • 18:00 - schůzka zástupců v restauraci Na Piavě
  • 19:00 - afterparty v restauraci Na Piavě

ČASOVÝ POŘAD sobota 30. 9. (bude upřesněno):

  • 9:00 - otevření divácké zóny
  • 9:30 - exhibice historické gigové osmiveslice
  • 10:00 - jízdy na čas
  • 11:00 - rozjížďky a semifinále
  • 11:30 - exhibice historické gigové osmiveslice
  • 12:00 - finále
  • 12:30 - vyhlášení výsledků v divácké zóně