Aktuality

 

Český veslařský klub Brno organizuje v letošním roce dvě studentské regaty, které jsou zároveň součástí tříkolového Poháru univerzit ve veslování 2018.

V sobotu se za krásného slunečného počasí střetlo 6 posádek. Ty jely v úvodu programu jízdy na čas, poté semifinále A, B a finále A, B a C. Po pátečním vítězství byli favority muži z VUT v Brně, kteří formu potvrdili a v rozjížďce zajeli čas 3:05,18, následně 3:33,66 v semifinále a 3:16:45 ve finále A. Zaslouženě si tak odnesli...

Dnešní duel Masarykovy univerzity vs. Vysoké učení technické v Brně skončil jasným vítězství "techniky" v čase 3:13,7. Putovní pohár tedy na rok směřuje na VUT a novodobé skóre je 2:1 ve prospěch "červených". Závodníkům osobně gratulovat rektor VUT prof. Petr Štěpánek a proděkan FSpS Muni prof. Michal Charvát.

Zítra v 15 hodin to vše vypukne, fandíte modrým (Masarykova univerzita), nebo červeným (Vysoké učení technické v Brně)? Přijďte podpořit svůj oblíbený tým do Jundrova!

Uzávěrka přihlášek je již v pondělí 25. září. Přihlášky se zasílají emailem na novotnik@quick.cz. Připomínáme pravidlo maximálně 4 absolventů v jedné sestavě a věk do 35 let. Sobotní závody osmiveslic mužů a žen budou sloučeny do jedné smíšené kategorie, s libovolným poměrem mužů a žen na jedné lodi. Nejrychlejší čistě ženská posádka bude ovšem...

Již za 7 týdnu vody řeka Svratky rozvlní závody OSMY BRNO. Pokud vše půjde podle plánu, tak letos závodníky přivítáme s novým molem v cílovišti u jundrovského mostu. Investice je připravována ve spolupráci s Magistrátem města Brna a MČ Brno-Jundrov. Na fotce vidíte současné technické řešení.

Letní kvíz

09.07.2017

Léto je v plném proudu a akademici si užívají oprávněného volna po zkouškovém období. Někteří z nich před týdnem absolvovali MČR dospělých v Račicích.

Za dva dny startují v Praze legendární Primátorky, letos již 104. ročník. V pátek 2. června v podvečer jsou na programu závody univerzitních osmiveslic. Na startu se můžeme těšit na 14 posádek, 3 z nich jsou z Brna. Masarykova univerzita vyslala do závodu dívčí sestavu, stejně tak jako loni. Vysoké učení technické v Brně bude startovat s mužskou...